fit female body with the drawing arrows. Plastic surgery, healthy nutrition, liposuction, sport and cellulite removal concept. Studio shot.
W Skin Concept pojawił się nowy sprzęt! Cavifast, urządzenie do lipolizy kawitacyjnej, to najnowocześniejsze na świecie urządzenie klasy medycznej do redukcji miejscowej otyłości, tkanki tłuszczowej i cellulitu oraz modelowania sylwetki. Na czym opiera się jego fenomen? Działanie falami akustycznymi o niskiej częstotliwości i najwyższej na rynku mocy powodują wytworzenie energii, która przenika aż 5 cm wgłąb tkanki tłuszczowej, powodując pękanie jej komórek. Uwalniany w ten sposób tłuszcz jest metabolizowany w wątrobie i wydalany z organizmu. Aby przyspieszyć ten proces zaleca się wykonanie drenażu limfatycznego oraz picie dużej ilości wody.
Zabieg ten jest idealną alternatywą dla tradycyjnej liposukcji. Jednocześnie  jest całkowicie bezpieczny, bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescenji. Jego efekty pojawiają się natychmiast (dla potwierdzenia można zmierzyć obwód obszaru poddanego działaniu fal przed i po zabiegu).
Swoim pacjentom bardzo często proponuję łączenie zabiegów, aby spotęgować i wzmocnić ich efekt. W przypadku zabiegu Cavifast idealnym uzupełnieniem będą 2 zabiegi: Maximus i Aqualyx. Pierwszy, dobrze już Ci znany, spowoduje zagęszczenie skóry w miejscu, gdzie nastąpiła duża redukcja tkanki tłuszczowej. Aqualyx natomiast to preparat podawany za pomocą cienkiej igły bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, aby zniszczyć komórki tłuszczowe. Są one wydalane z organizmu w tym samym procesie, co tłuszcz rozbity podczas zabiegu Cavifast. Przy serii 3-4 zabiegów możemy liczyć na redukcję 5-8 cm w obwodzie wybranej cześci ciała.
Zastanawiasz się, czy to zabieg dla Ciebie? Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację! A tymczasem śledź nasz fanpage, już niebawem pierwsze metamorfozy z Cavifastem!
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail