Gabinet Skin Concept powstał na Wilanowie w styczniu 2015 roku. Naszą myślą przewodnią jest określenie „z miłości do piękna”. Piękno to, naszym zdaniem, pozytywna właściwość estetyczna wynikająca z zachowania proporcji, stosowności oraz umiaru. W naszym gabinecie spotkają się Państwo z wykwalifikowanym personelem, z wysokiej jakości sprzętem oraz co najważniejsze z doświadczeniem zbieranym przez lata. To ludzie, którzy pracują w Skin Concept tworzą to wyjątkowe miejsce. Każdy z nas jest inny, ale wszyscy działamy z tą samą pasją. Pracujemy holistycznie oraz kompleksowo, przy czym także zwracamy uwagę na drobne detale.

Keep your best moments alive!

Paweł Matracki
Współwłaściciel gabinetu. Z wykształcenia lekarz, który pasją do kosmetologii i medycyny estetycznej zafascynował się obserwując pracę swojej partnerki Ani. We wszystkich działaniach medycyny estetycznej wybiera naturalność i subtelność. Paweł zawsze dokładnie planuje zabiegi wraz ze swoimi pacjentkami w odpowiedniej kolejności. Twierdzi, że to kosmetologia musi być podstawą do późniejszych działań medycyny estetycznej. Ceniony i uwielbiany za indywidualne podejście do pacjentów oraz poczucie humoru. Dba nie tylko o pacjentki, ale również o siebie. Swoją sportową pasją oraz zdrowym odżywianiem, motywuje wszystkich do aktywnego trybu życia.

Anna Salomon
Współwłaścicielka gabinetu. Uwielbia swoją pracę, sama o sobie mówi, że jest pracoholikiem. Pasjonatka kosmetologii. W swojej pracy kieruje się zasadą, iż wszystkie zabiegi muszą być odpowiednio dobrane, aby przynosiły długotrwałe efekty. Dlatego wszyscy pacjenci trafiają właśnie do niej na pierwsze konsultacje. Łącząc najnowsze technologie estetyczne z metodami kosmetologicznymi, Ania potrafi stworzyć autorskie i wręcz doskonałe programy do walki z niedoskonałościami i problemami skóry. Zawsze uśmiechnięta i gotowa do działania. Jej ulubione zabiegi to mikronakłucia skóry, mezoterapia i Pelleve.

Urszula Wcisło

Urszula Wcisło
Z kosmetologią związana jest już 8 lat. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyła podczas pracy z lekarzami umożliwiło jej holistyczne podejście do problemu, co przejawia się w doskonałym diagnozowaniu oraz dobieraniu odpowiednich zabiegów do potrzeb pacjentów. Na co dzień efektywnie łączy pasję z pracą nieustannie poszerzając swoją wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach oraz śledząc najnowsze trendy w kosmetologii oraz medycynie estetycznej. Ula uważa, że regularna pielęgnacja pod okiem specjalistów jest kluczem do pięknej i młodej skóry. Kocha pracę z ludźmi, a każdy pacjent jest dla niej wyjątkowy.