Nasza historia

Skin Concept Wilanów to nowo powstała Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej. To idealne miejsce dla osób ceniących holistyczne podejście do klienta, profesjonalizm, ale przede wszystkim dla tych, którzy poszukują zabiegów kosmetologicznych na najwyższym poziomie. Każdy, kto odwiedzi Skin Concept na pewno poczuje, że to klimatyczne miejsce, do którego warto wracać. Nie czekaj, zadzwoń już dziś i podaruj swojemu ciału odpowiednią dawkę relaksu i przyjemności.

W Skin Concept zwalniamy upływ czasu.

11
33

Nasza oferta

Oferujemy zabiegi zarówno z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, jak również zajęcia z trenerem osobistym oraz konsultacje dietetyczne. To, co nas wyróżnia to kompleksowość stworzona w trosce o Państwa czas. Zespół kliniki ma za sobą lata doświadczeń oraz umiejętności skutecznego łączenia zabiegów kosmetologii z medycyną estetyczną. W Skin Concept walczymy z upływającym czasem i poprawiamy niedoskonałości  natury. Dzięki dostępowi do nowoczesnych urządzeń oraz osiągnięć medycyny estetycznej, dobieramy zabiegi dostosowane do naturalnych cech i potrzeb Twojej skóry.

Nasze wartości

Dla pracowników Kliniki Skin Concept najważniejszy jest człowiek. Jego komfort i zadowolenie to wartości, które stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego dzień po dniu dokładamy najwyższych starań, by oferować swoim Klientom najwyższą jakość usług. Nieustanne szkolenia, najlepszy sprzęt i doskonale wykwalifikowany personel sprawiają, że ten, kto choć raz przyjdzie do tego miejsca, zostanie już w nim na zawsze. Wszystko dlatego, że nie jest to zwykły salon czy Klinika, a miejsce w którym można się rozmarzyć, zrelaksować i poczuć jak we własnym domu.

22